Organizace a spolky > Vzdelávacia Nadácia Aspekt


http://www.aspektnd.sk Vzdelávacia Nadácia Aspekt
Popis stránek: Podpora vzdelania a vedy. Vzdelávacie programy v oblasti svetových jazykov, manažmentu, environmanažmentu a podnikania. Výmenné pobyty, kultúra. Online predaj literatúry.

Webová adresa: http://www.aspektnd.sk
YMCA Slovakia
Je kresťansky orientované, dobrovoľné, nepolitické a necirkevné združenie.

Rekreacentrum.cz
Rekreační pobyty pro děti a dospělé na Šumavě. Letní a zimní dětské tábory Oříšek, rekreacentrum Bližná, penzion Boubín - krásné prostředí nabízí Vašim dětem příjemné prožití části prázdnin.

Rodinné centrum Litomyšl
Rodinné centrum Litomyšl vzniklo jako občanské sdružení začátkem roku 1996. Je určeno dětem od 0 do cca 7 let, jejich rodičům a všem, kteří chtějí společně s dětmi aktivně prožít nejkrásnější část jejich života.

TOPAS Tachlovice
Topas Tachlovice - občanksé sdružení občanů obce Tachlovice v regionu Praha západ, pořádání kulturních a společenských akcí, spolupráce s obecním úřadem Tachlovice

Političtí vězni
Sdružení bývalých politických vězňů České republiky je společenskou organizací sdružující bývalé politické vězně. Na našich stránkách najdete informace o SBPV, naše názory na dění v ČR i ve světě a ohlédnutí za minulostí.

Svaz důstojníků a praporčíků Armády ČR
Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky je nezávislou, dobrovolnou, zájmovou, nepolitickou a neziskovou organizaci s celostátní působností.

Sdružení Ichtys
Sdružení Ichtys se zabývá problematikou pomoci v mezilidských vztazích, a to z pohledu duchovního i psychologického. Dále také bojem proti násilí a duchovnímu zneužívání.

Rekreace-deti.cz
Pořádání výletů a pobytů, letních táborů a rekreace pro děti v rekreačních střediscích v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci pro pobyt v našich rekreačních zařízeních. Rekreaci nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další.


Podkategorie

Recese a parodie