Taxi > Taxi Lady - cars


http://www.taxi-lady.eu Taxi Lady - cars
Popis stránek: Služba Taxi Lady je taxi služba hlavně pro ženy. Hlavním znakem vozů Mercedes Benz Taxi Lady je růžová barva, kterou se odlišujeme od ostatních taxi firem a zvýrazňujeme tak naši identitu. Přijímáme i platby běžnými platebními kartami.

Webová adresa: http://www.taxi-lady.eu
Kurýr-Taxi
Cestujete po Praze,na letiště,z letiště nebo mimo i mimo Prahu?Využijte služeb společnosti KURÝR-TAXI.Naši řidiči vozů taxi či smluvní dopravy Vám garantují stabilní a nízké ceny.Ceny 17-19 Kč/Km.Nabízíme také vícemístné taxi vozy pro 6-8 osob.

Poprad TAXI - Milan Palubjak
Vnútroštátna taxi služba, medzinárodné letiskové transfery, preprava pre firmy, hotely a reštaurácie, preprava na svadby a oslavy, poznávacie zájazdy

TransportChief - ideální pro přepravu osob
Přeprava - transport osob zejména z a na letiště Praha Ruzyně, po Praze, na zajímavá česká místa i do evropských měst.

Levné taxi Praha a okolí
Nejlevnejsitaxi.cz to je nová nízkotarifní doprava řízená GPS systémem. Najít levné taxi je snadné. Už od 18 Kč/km.

Přeprava osob Taxi H.A.D.
Jsme taxislužba, která se zabývá náborem řidičů. Zajišťujeme veškerý servis týkající se smluvní přepravy osob a taxislužby.

Limuzína Ostrava
Přeprava luxusními limuzínami Lincoln na akce typu svatba, promoce, křtiny odvoz z porodnice ap. Doprava z letiště Ostrava -Mošnov, a z nebo na Stodolní ulici.

Taxi letiště Praha Ruzyně
Zajišťujeme smluvní přepravu z letiště a na letiště Praha Ruzyně, taxislužby za smluvní cenu. Dále si u nás můžete objednat pronájem limuzíny, přepravu po Praze i mimo Prahu. Náš vozový park tvoří nové, klimatizované vozy.

Taxi Bratislava
Posláním naší společnosti je bezpečná a spolehlivá přeprava našich klientů dle jejich požadavek. Úspěšně působíme na automobilovém trhu v oblasti osobní autodopravy luxusními vozy.