Organizace a spolky > Političtí vězni


http://www.politicti-vezni.cz/ Političtí vězni
Popis stránek: Sdružení bývalých politických vězňů České republiky je společenskou organizací sdružující bývalé politické vězně. Na našich stránkách najdete informace o SBPV, naše názory na dění v ČR i ve světě a ohlédnutí za minulostí.

Webová adresa: http://www.politicti-vezni.cz/
Svaz důstojníků a praporčíků Armády ČR
Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky je nezávislou, dobrovolnou, zájmovou, nepolitickou a neziskovou organizaci s celostátní působností.

Sdružení Ichtys
Sdružení Ichtys se zabývá problematikou pomoci v mezilidských vztazích, a to z pohledu duchovního i psychologického. Dále také bojem proti násilí a duchovnímu zneužívání.

Rekreace-deti.cz
Pořádání výletů a pobytů, letních táborů a rekreace pro děti v rekreačních střediscích v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci pro pobyt v našich rekreačních zařízeních. Rekreaci nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další.

Kamarádi cest Okříšky
Kamarádi cest Okříšky. Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky. Oddíl Kamarádi cest, florbalu. TZ Heraltice, Sedmikvítek, Tábory.

Taneční Brno, taneční škola Brno
Taneční škola Eso je moderní taneční centrum postavené na tradičních hodnotách. Hlavním programem jsou společenské tance - standardní a latinskoamerické.

Kurzy angličtiny, čeština pro cizince, jazykové tábory - Č. Krumlov
Výuka angličtiny, španělštiny a holandštiny pro děti i dospělé, letní jazykové tábory - pobytové i příměstské, čeština pro cizince - intenzivní kurzy. Kurzy v Českém Krumlově a jazykové tábory v Jižních Čechách.


Podkategorie

Recese a parodie