Organizace a spolky > Svaz důstojníků a praporčíků Armády ČR


http://www.sdap.cz/ Svaz důstojníků a praporčíků Armády ČR
Popis stránek: Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky je nezávislou, dobrovolnou, zájmovou, nepolitickou a neziskovou organizaci s celostátní působností.

Webová adresa: http://www.sdap.cz/
Sdružení Ichtys
Sdružení Ichtys se zabývá problematikou pomoci v mezilidských vztazích, a to z pohledu duchovního i psychologického. Dále také bojem proti násilí a duchovnímu zneužívání.

Rekreace-deti.cz
Pořádání výletů a pobytů, letních táborů a rekreace pro děti v rekreačních střediscích v České republice. Vyberte si kraj pro rekreaci pro pobyt v našich rekreačních zařízeních. Rekreaci nabízíme pro fotbal, atletiku, volejbal, házenou a další.

Kamarádi cest Okříšky
Kamarádi cest Okříšky. Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky. Oddíl Kamarádi cest, florbalu. TZ Heraltice, Sedmikvítek, Tábory.

Taneční Brno, taneční škola Brno
Taneční škola Eso je moderní taneční centrum postavené na tradičních hodnotách. Hlavním programem jsou společenské tance - standardní a latinskoamerické.

Kurzy angličtiny, čeština pro cizince, jazykové tábory - Č. Krumlov
Výuka angličtiny, španělštiny a holandštiny pro děti i dospělé, letní jazykové tábory - pobytové i příměstské, čeština pro cizince - intenzivní kurzy. Kurzy v Českém Krumlově a jazykové tábory v Jižních Čechách.


Podkategorie

Recese a parodie