Informace > Státní fond rozvoje bydlení


http://www.sfrb.cz/ Státní fond rozvoje bydlení
Popis stránek: Státní fond rozvoje bydlení. Úkolem Fondu je vytvářet, akumulovat a rozšiřovat finanční prostředky určené na podporu investic do bydlení a používat je v souladu se zákonem

Webová adresa: http://www.sfrb.cz/
Maminkám.cz - informace pro maminky
Informace pro maminky kojenců a batolat a budoucí maminky v těhotenství. Články o vývoji plodu v těhotenství, psychomotorickém vývoji dítěte, výživě a spánku kojenců a batolat. Dále recepty na příkrmy pro kojence a další informace věnované maminkám.

O dětech.cz - pro rodiče
Katalog stránek zaměřený na těhotenství, porod, kojení, miminka, neplodnost, výživu novorozenců a batolat, výchovu dětí, jmény pro děti, aktuální články a zprávy související s dětmi.

Hlavní město Praha - informace a firmy z Prahy
Regionální obchodní a informační portál pro hlavní město Praha. Pro jednotlivce, firmy a instituce jsme zdrojem informací z Prahy. Vše o kraji Praha.

Jazykové zkoušky Cambridge - otevřené centrum
EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM nabízí registraci k: Jazykové zkoušce KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - finance, YLE Starters, YLE Movers, YLE FLYERS.

Informační systémy
Konference IT systémy pro strojírenství.

Money Polo
Převody peněz do 70 zemí, platba a příjem v EURO, USD a CZK, aktualní kurzy měn každých 10 minut, výběr peněz nejenom v hotovosti.

PharInvent Group,s.r.o.
Mezí činnosti firmy patří: - potisk a personifikace všech druhů plastových karet a vizitek, zpracování grafického návrhu; www.inventcard.cz - zprostředkování obchodu z Tukrmenistánem a Afganistánem - dovoz turkmenských ručně vázaných koberců. Nabízíme šíroký výběr těch nejjemnějších a nádherných vlněných koberců z východu.


Podkategorie

Archívy

Citáty

Encyklopedie

Knihovny

Mapy

Muzea

Seznamy

Slovníky

Státy a regiony

Technika

Zákony

Zdroje