Stěhovací služby > Pechtor logistic - autodoprava, stěhování


http://www.pechtor-logistic.cz Pechtor logistic - autodoprava, stěhování
Popis stránek: Zabýváme se autodopravou a stěhováním všeho druhu, stěhováním trezorů, vyklízením objektů,...

Webová adresa: http://www.pechtor-logistic.cz
Stěhování těžkých břemen - Jan Dědina
Stěhovací služby se specializací na stěhování těžkých břemen do 100 tun. Našich služeb využívají i jiné stěhovací firmy. Využíváme moderní zvedací techniky, stroje a jeřáby. Obhlídka, harmonogram stěhovacích prací a přesný odhad ceny je zdarma.

Stěhování Vlk
Firma Vám nabízí komplexní služby stěhování a malování. Samozřejmostí jsou služby související s jednotlivým stěhováním

Stěhování Praha - Autodoprava Rotter
Stěhování, stěhovací služby, odvoz odpadu na sběrný dvůr, demontáž a likvidace nábytku. Přeprava nákladu, zboží, materiálu, stavebnin, kusového nábytku a elek. spotřebičů za slušné ceny.

Stěhování Faitsped
Firma Faitsped zajišťuje stěhování bytů, kanceláří a provozoven, stěhování strojů a trezorů, hudebních nástrojů včetně koncertních křídel a pianin, stěhování pozůstalostí a jejich vyklízení, stěhování do odpadových dvorů, likvidace odpadu, přistavení odpadového kontejneru, montáž a demontáž nábytku, balící servis, mezinárodní stěhování, stěhování fotolabů, kopírek a lékařských přístrojů, stěhování archivů a knihoven, zajištění stálé stěhovací služby, stěhování nonstop 24h denně.

Stěhování Ústí nad Labem, Teplice, Litoměřice, Lovosice, Praha
Nabízíme kompletní stěhovací služby pro domácnosti a firmy, zajišťujeme běžnou přepravu a odvozy nepotřebného do sběrného dvora. Zajišťujeme i dovoz nového nábytku . Vyklízení a odvoz do sběrného dvora.