Informace > PharInvent Group,s.r.o.


http://www.inventcard.cz/ PharInvent Group,s.r.o.
Popis stránek: Mezí činnosti firmy patří: - potisk a personifikace všech druhů plastových karet a vizitek, zpracování grafického návrhu; www.inventcard.cz - zprostředkování obchodu z Tukrmenistánem a Afganistánem - dovoz turkmenských ručně vázaných koberců. Nabízíme šíroký výběr těch nejjemnějších a nádherných vlněných koberců z východu.

Webová adresa: http://www.inventcard.cz/
Mraveniště.cz - volný čas, zábava, cestování
Mraveniště.cz je český internetový portál pro volný čas, zábavu a cestování. Uživatelům je k dispozici již od počátku roku 1999.

Akce-Novinky.cz
Kalendář akcí a přehled novinek pro děti a rodiny s dětmi – výstavy, veletrhy, divadlo, sportovní akce, relaxační pobyty / hračky, kočárky, autosedačky, kojenecké potřeby, knižní novinky…

Mojeporodnice.cz - katalog českých porodnic s hodnocením
V katalogu porodnic Mojeporodnice.cz naleznete nejdůležitější informace, rady a tipy od maminek z porodnic po celé ČR. Zjistíte, která porodnice nabízí nejkvalitnější péči a jak se o Vás postará personál porodnice. Vyberte si tu nejlépe hodnocenou porodnici, kterou zvolili samotné maminky.

Inzerce zdarma
Inzertní server, kde neplatíte žádné poplatky za vložení inzerátu. Kategorie auta, motorky, zvířata, stroje, mobily a mnoho dalšího.. Velká návštěvnost zaručuje rychlý prodej.

Informační portál o jazykovém vzdělávání
www.portaljazyku.cz je nový informační portál zaměřený na jazykové vzdělávání především v České republice. Neopomíjí témata týkající se vzdělávání v širším významu. Uživatelé zde najdou užitečné studijní a výukové materiály, texty, dokumenty i pozvánky na různé akce. Informace zprostředkováváme formou hypertextových odkazů nebo autorských textů. Součástí portálu je také inzertní servis.

Líbání.cz - polibek, pusa, líbání
Vše, co jste chtěli vědět o líbání, polibku, puse, technikách líbání, vztahu lásky a líbání, prvním líbání, obrázky a videa líbání. Důležité a zajímavé informace pro lidi, které líbání baví a chtějí se v něm vylepšit.

Nezávislý portál města Chropyně
Nezávislý portál města Chropyně, zpravodajství, inzerce zdarma, svobodné fórum, trafika Marho, papírnictví Marho

HyperStudent.cz
Studentský web plný článků a informací nejen o studiu ale i o studentské zábavě. Diskuse, brigády, nabídky práce, doučování, seznam škol a mnoho dalších užitečných věcí.


Podkategorie

Archívy

Citáty

Encyklopedie

Knihovny

Mapy

Muzea

Seznamy

Slovníky

Státy a regiony

Technika

Zákony

Zdroje