Stěhovací služby > Stěhování Beta Servis


http://www.stehovani-betaservis.cz/ Stěhování Beta Servis
Popis stránek: Stěhování bytů, archívů, kanceláří. Stěhování techniky, těžkých břemen do 100 tun, starožitností i cenností. Odborné balení a pojištění.

Webová adresa: http://www.stehovani-betaservis.cz/
Stěhování Hrabák
Stěhovací a manipulační práce.

Stěhování Mgr. Martin Šmejkal
Stěhování bytů, kanceláří, pián, trezorů, strojů. Vyklízecí práce, likvidace odpoadů.

Stěhování Petr Braunfuchs
Přeprava a stěhování bytů, firem, archivů, těžkých břemen, starožitností, drahých a křehkých předmětů, výpočetní techniky.

Stěhowání, malování, úklid
Služby pro budovy a domácnosti. Stěhování, malování, lakování, vyklízení, úklid.

Vosika - stěhování
Stěhování kanceláří, domácností, přemisťování těžkých břemen. Vyklízecí práce.

White Lion Group. Stěhování domácností a firem.
Nabídka stěhování firem, bytů, rodinných domů a kanceláří po celé ČR. Zajišťujeme vyklízení prostorů, montáž nábytku, balicí služby a obalový materiál. Veškeré naše služby jsou pojištěné. Nabízíme autodopravu po celé ČR.

1Stehovani-nonstop s.r.o.
Nabízíme Vám stěhování bytů a kanceláří a vše co je sním spojené, včetně stěhování těžkých kusů, montáže nábytku, balení, odvozu na sběrné dvory. Profesionalita pracovníků při balení, stěhování a manipulaci Vašeho nábytku a jednotlivých věcí. Získáte 5% slevu navíc za stěhování z celkové ceny při objednávce!

Stěhování Tavočer Praha
Stěhování Praha, ČR a do zahraničí. Stěhování bytů, stěhování kanceláří a firem. Mezinárodní stěhování. Drobné stěhování nábytku. Montáž a demontáž nábytku, balící služba. Autodoprava, skladování. Prodej a zapůjčení obalových materiálů a krabic.