Technika > SMS-zone.cz


http://www.sms-zone.cz/ SMS-zone.cz
Popis stránek: Informace o vzniku SMS (Short Message Service), vývoj služby, technické řešení, EMS a MMS technologie.

Webová adresa: http://www.sms-zone.cz/
Topidla Remko
Nabízíme topidla německé značky Remko se zárukou 30 měsíců.

Svářecí technika, nářadí
Prodej profesionální svářecí techniky českých výrobců jako je OMICRON, Alfa-in, Kühtreiber. Dále prodej elektrického nářadí značek Festool, Protool, Narex a Dewalt. Ke všemu dodáváme také příslušenství jako jsou svářecí dráty, kabely, elektrody atd.

Ocelová lana, řetězy, vázací prostředky
Zabýváme se výrobou a prodejem ocelových lan, vázacích řetězů, zvedacích popruhů, lesnické manipulační techniky, manipulační a dopravní techniky, sněhových řetězů a příslušenství. Celý sortiment je testován renomovanými zkušebními ústavy.

DigiPrijem.cz
Informace o digitalizaci televizního vysílání. Digitální satelit DVB-S, pozemní digitální vysílání DVB-T, digitální kabelovka DVB-C, televize přes internetový protokol IPTV. Návody, články, diskuse, ...

Bagry-nakladace.cz | bagry, nakladače, zemní stavební stroje
Prodej, servis a půjčovna profesionální stavební techniky. Nabízíme rypadla a bagry Sunward, čelní nakladače Sunward. Poskytujeme servis, náhradní díly.

Sněhové frézy, uklízet sníh je radost!
Přijďte se poradit, či pobavit na naše fórum o sněhových frézách.Dozvíte se mnoho o frézách jednoduchých i dvojstupňových. Nabízíme vám také rady jak frézu udržovat a kde ji výhodně koupit.Tak neváhejte a zeptejte se nás.

D-PLANT s.r.o. - Specialista na prodej a pronájem stavebních strojů
Prodej a pronájem pracovních a stavebních strojů - buldozery, dampry, rypadla, nakladače. V nabídce jsou zejména značky Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Terex a Volvo.

Časopis - Silnice železnice
Rozvoj dopravní infrastruktury v České republice, na Slovensku i ve světě. Moderní trendy, stavební postupy, používané materiály a technologie.


Podkategorie

Auto - moto