Reality > Trh nehnuteľností


http://www.trh.sk/ Trh nehnuteľností
Popis stránek: Kompletný online realitný server. Možnosť podávanie inzerátov, vyhľadávanie, fotogaléria a články z časopisov.

Webová adresa: http://www.trh.sk/
Web Reality
Inzercia nehnuteľností z celého Slovenska. Inštrukcie, registrácia, podanie a zmena inzerátov.

Revoluční realitní server - Žádné hledání - Diskuze s RK
Již žádné zdlouhavé vyhledávání nemovitostí. Zde vstoupíte do diskuze s realitními kancelářemi a veškeré poptávky či nabídky se řeší okamžitě. Možnost registrace ZDARMA klienta i realitní kanceláře

Středozemí.cz - Nemovitosti v zahraničí.
Nabízíme nemovitosti v Chorvatsku, Bulharsku a Španělsku. Poradenská činnost ohledně koupě, prodeje a investicí. Máme širokou nabídku developerských projektů, starých kamenných domů, pensionů a ostatní typy nemovitostí.

Korzo Lipno
Apartmánové domy, byty a obchodní prostory - projekt Korzo Lipno n.Vltavou - prodej, investice.

.: ATLANTIS - reality, s.r.o.
Kompletní realitní služby - byty, domy, pozemky, chaty a jiné - Praha a Středočeský kraj. Hledáme investiční příležitosti pro developery - půdní prostory, činžovní domy, pozemky pro stavbu RD, byt. domů a pod. Tradice firmy již od roku 1999.

Abon Reality
Reality a nemovitosti. Činností je komplexní prodej a pronájem realit – byty, domy, pozemky, a chaty. Realitní kancelář nabízí širokou nabídku z lokalit, reality – Praha, Středočeský kraj. Zajištění právních služeb, financování i poradenství.

Kupbyt.sk - reality
Reality on-line, inzerce nemovitostí zdarma.

odhady–nemovitosti.cz s.r.o.
Společnost odhady-nemovitosti.cz s.r.o. má platnou koncesi na oceňování nemovitého majetku, a má tedy odbornou způsobilost jednak pro tržní odhady nemovitostí, zpracovávání znaleckých posudků dle cenových předpisů a ke zhotovování cenových map.