Obchody a služby > Zdravotnictví

 

whoop.cz > Zdravotnictví (záznamů: 20 | stránka: 1)

 • Reiki Praha
  Reiki terapie v Praze, relaxace a meditace
  http://reiki.zivotni-energie.cz/
 • Zubní ordinace Praha 5
  Zubní ordinace, 3 stomatologové, 2-3 zubní technici - vlastní zubní laboratoř, ortodoncie, implantáty, zubní hygienistky, bělení zubů. MUDr. Piskáček má přes 25 let praxe v oblasti stomatologie.
  http://www.dr-piskacek.cz
 • Bezbolestná liposukce
  Liposukce - celulitida, to je Vaše snadná a bezbolestná cesta ke kráse. Najdete zde informace o tom, jaké má účinky a jaké jsou výsledky Kavitace - neinvazivní liposukce a objasnění principů Kavitace.
  http://www.liposukce-celulitida.cz
 • InPharm s.r.o.
  InPharm s.r.o. - marketingový servis a dovoz a volně prodejných farmaceutických přípravků.
  http://www.inpharm.cz
 • Plastická chirurgie a tumescentní liposukce
  Estéea - estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.
  http://www.estea.cz
 • Psychologická poradna Rovena
  Poskytování služeb psychologické poradny. Nabídka psychoterapie a podpory při řešení osobních problémů v obtížných životních situacích. Manželská a rodinná poradna, poradenství ve výchově dětí a mládeže a další služby. ...
  http://www.rovena.info
 • AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč
  AV dental - centrum zubní estetiky, nabízíme profesionální služby zubní ordinace v Praze 4. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a naší specializací jsou zubní implantáty. Přijďte nás navštívit - zajistíme Vám zdravý a krásný úsměv ...
  http://www.zubni-implantat.com
 • Zdraví-cz
  Internetový obchod Zdravi-cz nabízí značkové produkty péče o zdraví, ale také různé produkty pro domácnosti, volný čas, elektroniku, kancelářskou a telekomunikační techniku. Na veškeré produkty poskytujeme 24 měsíční záruční dobu, ...
  http://www.zdravi-cz.eu
 • Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie
  Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.
  http://www.rodinna-terapie.eu
 • Kadeřnictví Onyx
  Kadeřnictví ONYX Vám nabízí veškré vlasové služby: moderní styl střihů, trvalé undulace, barvení, melírování, společenské a svatební účesy, regenerační kůry pro narušené vlasy.
  http://www.onyx.7x.cz
 • Plastická chirurgie Bodyestet
  Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.)
  http://www.bodyestet.cz
 • Tonometr.cz
  COMPEK MEDICAL SERVICES s.r.o. nabízí tonemetry neboli měřiče krevního tlaku. Dodáváme nejen osobní tonometry pro domácí měření ale také profesionální zařízení pro měření krevního tlaku v ordinacích.
  http://www.tonometr.cz
 • Doktorky – regulativní medicína
  Centrum prevence a diagnostiky v Ostravě. Alergie, odvykání kouření, zdravotní potíže, diagnostika, terapie a prevence včetně konzultace. Středisko pro osoby, které se necítí zdravotně v pořádku. Pomoc při únavě a nedostatečné imunitě. ...
  http://www.doktorky.cz/
 • Levná lékárna
  Nabízíme kompletní sortiment lékárenského a zdravotnického zboží. Prodáváme volně prodejné léky, bio přípravky, kosmetiku, vitamíny a doplňky stravy. V nabídce naleznete také bylinné přípravky a čaje, ortézy, lékárničky i ...
  http://www.levnalekarna.cz
 • Lékařské sdružení specialistů v operačních oborech
  Naše Sdružení ambulantních lékařů poskytuje preventivní péči v oborech chirurgie, plastické chirurgie, ortopedie a anesteziologie při pobytu na lůžku známé i jako ONE-DAY SURGERY.
  http://www.chsgalen.cz
 • Drixon group s.r.o. - BioBeam™
  Společnost Drixon group s.r.o. je výhradní dovozce zdravotní techniky pro fototerapii. Námi dodávané přístroje podněcují procesy spouštějící léčivé pochody ve tkáních a urychlují hojení. Jedná se o velmi účinnou léčbu organismu.
  http://www.biobeam.cz
 • Zubní s.r.o. - Dentální klinika, stomatologie
  Zubní s.r.o. poskytuje kompletní stomatologické služby na jedné adrese. Moderní zubní ordinace, dentální hygiena, estetická stomatologie, bělení zubů, zubní implantáty, léčba paradentózy, protetická stomatologie, zubní můstky, RTG, zubní ...
  http://www.zubni.cz
 • Státní léčebné lázně Bludov, s.p.
  Naší hlavní činností jsou lázeňská léčba dětí a dospělých, redukční, rekondiční a wellness programy. Pomůžeme Vám při problémech s obezitou, pohybovým aparátem a při dýchacích potížích.
  http://www.lazne-bludov.cz
 • ReiKi - kurzy a iniciace a nabídka ošetření energií ReiKi
  Iniciace (kurzy, semináře) ReiKi a nabídka ošetření energií ReiKi. Informace o duchovní energii ReiKi, iniciačních rituálech ReiKi, práci a léčení pomocí energie ReiKi. Informace předávané v sedmistupňovém systému Velkých Mistrů ReiKi.
  http://www.energie-reiki.cz/
 • Soukromá klinika plastické chirurgie a estetické medicíny
  Hlavní činnosti Esthe - plastika jsou estetické operace a plastická chirurgie. Filosofií Esthe – plasticka je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie.
  http://www.esthe-plastika.cz
Stránky: 1

Kategorie

Autobazary

Biotechnologie a farmacie

Chemie

Doprava a logistika

Elektronika a elektrotechnika

Energetika a životní prostředí

Finanční služby

Hloubení a vrtání

Internetové obchody

Letectví a vojsko

Lidské zdroje

Management

Marketing a reklama

Mezinárodní obchod

Obchodní služby

Pohostinnost

Potraviny

Práce

Průmyslová výroba a služby

Reality

Školení a vzdělávání

Spotřebitelské služby

Supermarkety

Telekomunikace

Textilie

Tisk a sazba

Ubytování

Účetnictví

Umění a zábava

Vozidla

Výstavba a údržba

Zdravotnictví

Zemědělství a lesnictví
..